Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

XIV Spotkanie nauczycieli ELE w Polsce (22.03 i 23.03.2024)

W imieniu biura Andalucía TRADE w Polsce oraz Biura Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Warszawie mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych nauczycieli języka hiszpańskiego na 14. Spotkania Nauczycieli ELE w Polsce, które odbędzie się w dniach  22 i 23 marca w siedzibie Instytutu Cervantesa w Warszawie. W wydarzeniu weźmie udział Stowarzyszenie Szkół Języka Hiszpańskiego w Andaluzji oraz Andalucia TRADE, a warsztaty dla nauczycieli poprowadzi 7 prelegentów z Andaluzji: St. Gabriel International, AIL Málaga, Debla, Idiomas Carlos V, MaestroMío-The Language School, Maravillas Language School oraz La Playa Escuela de Español.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w programie wydarzenia dostępnym pod następującym linkiem: PROGRAM WYDARZENIA

W trakcie ww. warsztatów prowadzący przedstawią ciekawe zagadnienia językowe oraz kulturowe, jak również przybliżą nowe techniki nauczania, którymi dysponują nauczyciele języka hiszpańskiego. Szkoły z Andaluzji rozlosują też stypendia wyjazdowe dla polskich nauczycieli.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie na stronie Biura Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Warszawie:

https://forma.administracionelectronica.gob.es/form/open/corp/c29468c9-ab38-4c15-baa0-1a3fa17a3469/cvHV.

Więcej informacji na temat oferty kursów języka hiszpańskiego prowadzonych przez szkoły w Andaluzji, m.in. dla nauczycieli, znajdziecie Państwo na naszym portalu www.hiszpanskiwandaluzji.pl 

Zachęcamy też do śledzenia nas na Facebooku https://www.facebook.com/HiszpanskiwAndaluzji/.

 

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.