Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Zajęcia dydaktyczne dla nauczycieli j. hiszpańskiego w dniach 15 i 16 października 2022

Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele języka hiszpańskiego,

 

Z przyjemnością informujemy o szkoleniach dydaktycznych, które organizuje dla Was Stowarzyszenie Szkół Języka Hiszpańskiego w Andaluzji Odbędą się one w sobotę 15 października 2022 w Warszawie i w niedzielę 16 października 2022 w Katowicach.

Nauczanie języka hiszpańskiego to proces, który nieustannie się rozwija. Język hiszpański jest coraz częściej włączany do planów edukacyjnych wielu krajów, odzwierciedlając zainteresowanie, jakie kultura hiszpańska zawsze wzbudzała w Europie.  Według corocznego raportu Instytutu Cervantesa, „El Español, una lengua viva” Polska zajmuje 13 miejsce na świecie pod względem liczby studentów języka hiszpańskiego, z łączną liczbą ponad 153 000 uczniów na różnych poziomach nauczania. Przed pandemią, w 2019 roku, do szkół Stowarzyszenia przyjechało około 50 000 zagranicznych uczniów. Ponad 900 spośród nich pochodziło z Polski.

EEA, Stowarzyszenie Szkół Języka Hiszpańskiego w Andaluzji, grupuje obecnie 35 szkół w różnych częściach regionu. Wszystkie spełniają wysokie wymagania jakościowe, w tym posiadają akredytację Instytutu Cervantesa. Oferują szeroki zakres kursów i zajęć, zarówno w grupach, jak i indywidualnie.

W ostatnich latach szkoły członkowskie EEA starają się zapewniać nauczycielom z różnych krajów   szkolenia, warsztaty i spotkania dydaktyczne. Mając ten właśnie cel na uwadze, wraz z Biurem Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Warszawie organizujemy wspomniany cykl warsztatów szkoleniowo-promocyjnych dla nauczycieli języka hiszpańskiego z różnych szkół w Polsce.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE SPOTKAŃ:

15 PAŹDZIERNIKA 2022: Instytut Cervantesa w Warszawie (Ul. Nowogrodzka 22)

16 PAŹDZIERNIKA 2022: Uniwersytet Śląski w Katowicach (Wydział Humanistyczny, ul. Uniwersytecka 4).

W KAŻDYM DNIU SPOTKAŃ, WŚRÓD UCZESTNICZĄCYCH W ZAJĘCIACH NAUCZYCIELI, ZOSTANIE ROZLOSOWANE STYPENDIUM SZKOLENIOWE W JEDNEJ Z NASZYCH SZKÓŁ W ANDALUZJI.

 

Szkoły andaluzyjskie, które spotkają się z Państwem w Warszawie i w Katowicach to:

  1. AIL (Málaga)
  2. Carlos V (Sewilla i Málaga)
  3. Cervantes Escuela Internacional (Málaga)
  4. CLIC International House (Kadyks)
  5. Debla (Málaga)
  6. Instituto Andalusí de Español (Málaga)

 

Więcej informacji o wydarzeniu oraz jego szczegółowy Program znajdą Państwo na stronie Stowarzyszenia:

https://aeea.org/jornadas-docentes-ele-polonia-2022/

BEZPŁATNA REJESTRACJA:

https://forma.administracionelectronica.gob.es/form/open/corp/10615/Iuov

 

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Warszawie: +48 22 617 84 08 lub extenda@extenda.pl

Gorąco zachęcamy do zapisów i udziału w spotkaniach!

 

Do zobaczenia w Warszawie i w Katowicach!

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z:

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.