Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Zakaz lotów bezpośrednich z Hiszpanii do Polski

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów RP z dnia 31 sierpnia 2020 r.  od 2 września 2020 r. zostały wstrzymane loty bezpośrednie z Hiszpanii do Polski.  Na mocy Rozporządzenia z dnia 15 września 2020 r. zakaz został przedłużony do 29 września. Odbędą się jedynie loty czarterowe „wyczarterowane przed dniem wejścia w życie rozporządzenia na zlecenie organizatora turystyki lub podmiotu działającego na jego zlecenie”. Z Hiszpanii do Polski można również dotrzeć z jednego z lotnisk krajów nieobjętych zakazem lub drogą lądową. Pozwala to np. na powrót do kraju turystom polskim przebywającym w tym czasie w Hiszpanii. Jednocześnie dozwolone pozostają loty z Polski do Hiszpanii.

Pełną treść rozporządzenia można znaleźć TUTAJ

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.