Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Zaproszenie na Forum Wyjazdów Językowych 2024! – 7.04 w Warszawie +online

Jako partner wydarzenia, mamy przyjemność zaprosić dzieci, młodzież i rodziców na niezwykłe wydarzenie dedykowane wszystkim którzy myślą o nauce języków obcych za granicą – Forum Wyjazdów Językowych 2024, które odbędzie się dnia 7 kwietnia 2024 r. w Warszawie, przy ulicy Chmielnej 132/134 w Centrum Biznesowym HOP. 

Jeśli jesteś rodzicem, który poszukuje idealnego kursu dla swoich dzieci, lub marzysz o zdobyciu umiejętności językowych za granicą, to ta impreza jest właśnie dla Ciebie! Będzie to świetna okazja, aby bezpośrednio spotkać się z przedstawicielami międzynarodowych szkół językowych oraz ekspertami firmy ATAS, która od 35 lat specjalizuje się w organizacji wyjazdów na kursy i obozy językowe za granicą dla dzieci i młodzieży. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą kursów i obozów do słonecznej Andaluzji.

Forum Wyjazdów Językowych to więcej niż tylko targi edukacyjne – to interaktywna platforma do nawiązywania kontaktów, zdobywania informacji i odkrywania możliwości nauki języków obcych.

Program obejmuje m.in. konsultacje, warsztaty językowe pt. „Jak efektywnie uczyć się języka angielskiego – tips & tricks„, które poprowadzą założycielki portalu HighSchool Exam. Swoimi doświadczeniami i wrażeniami podzielą się także uczestnicy kursów językowych z poprzednich lat, a gośćmi specjalnymi będą Hania i Amelka z kanału Zabawkowicz. Obie dziewczynki wyjeżdżały z ATAS na kursy językowe za granicę. Ponadto, Pan Prezes ATAS, Paweł Sławiński podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w organizacji wyjazdów językowych i wskaże, co należy brać pod uwagę przy wyborze odpowiedniego kursu dla dziecka.

Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny, po uprzedniej rejestracji na stronie: https://www.atas.pl/pl/forum.

Dla wygody wszystkich zainteresowanych, wydarzenie będzie również transmitowane online, dzięki czemu możesz wziąć udział bez względu na miejsce pobytu.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia i programu znajdują się na stronie ATAS: https://www.atas.pl/pl/forum

Dołącz również do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/764407435609821

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.