Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Na festynie

To, że Hiszpanie lubią i umieją świętować jest powszechnie znaną prawdą. Wśród wszystkich świąt narodowych, religijnych czy regionalnych, każda z prowincji ma swoją specjalność: Kadyks Karnawał, Sewilla festyn Feria de Abril, Huelva pielgrzymkę Romería, Granada Dzień KrzyżaCruces de Mayo, Kordoba tradycję Parady Trzech Króli, Jaen festyn Feria de San Lucas, Malaga obchody Wielkiego Tygodnia, czyli Semana Santa, Almeria rekonstrukcje bitew Moros y Cristianos. Z naszego kalendarza dowiesz się co, gdzie i kiedy warto zobaczyć!

Więcej niż Kursy hiszpańskiego

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.