Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Na tapas

Hiszpanie chętnie jedzą w barach i restauracjach i pielęgnują związane z tym przyjemne tradycje: do zimnego napoju, piwa czy wina podawane są przekąski, tak zwane tapas. Możesz liczyć na kilka oliwek, kawałek sera czy szynki… chyba że jesteś w Granadzie! Tam miejscową specjalnością jest bogata oferta tapas podawanych w tak solidnych porcjach, że jeśli zamówisz dwa lub trzy napoje, wyjdziesz przejedzony. Zamiast drobnej przekąski dostaniesz stek z frytkami albo specjalność Jaen, roladki z sera i szynki flamenquines.

Więcej niż Kursy hiszpańskiego

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.