Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

W górach

Sierra Nevada w Granadzie to łańcuch górski z najwyżej położonymi stokami w Hiszpanii – idealne miejsce na narty i snowboard. Szlaki turystyczne w niższych partiach gór i malownicze doliny przygotowane są do pieszych wypraw wiosną i jesienią, kiedy nie przykrywa ich śnieg. Sierra Nevada, położona w tej samej prowincji Alpuhara, Sierra Cabrera w Almerii czy Vejer w Kadyksie to miejsca, które mogą cię zainteresować, jeśli lubisz uprawiać kolarstwo górskie. Miłośnikom wspinaczki poza Sierra Nevada polecamy wąwóz Teby i La Cala del Moral w Maladze, a także Sierra de San Bartolomé w Kadyksie.

Więcej niż Kursy hiszpańskiego

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.