Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

W sztuce

Sztuka Andaluzji to artyści światowego formatu. Z Malagi pochodził Picasso, z Sewilli Velázquez, w Granadzie urodził się Lorca. Sztuka Andaluzji to także rękodzieło i tworzący je prości rzemieślnicy. Kafelki i ceramika z tradycyjnymi motywami są widoczne na każdym kroku: ceramiczne są tu tabliczki z nazwami ulic i numerami domów, tablice informacyjne, donice. Andaluzyjczycy na co dzień otaczają się pięknymi przedmiotami, w które zaklęte są wieki tradycji i wpływy wielu kultur.

Więcej niż Kursy hiszpańskiego

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.