Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

W wodzie

Pięć z ośmiu prowincji Andaluzji ma dostęp do morza, region przecina też druga co do wielkości rzeka Hiszpanii, Gwadalkiwir, także w całym regionie możesz żeglować, nurkować, uprawiać surfing, windsurfing i kitesurfing czy jeździć na nartach wodnych. Jeśli zamierzasz uczyć się tych sportów, prowincje Huelva i Almeria mają bogatą ofertę kursów. Cabo de Gata w prowincji Almeria przyciąga nurków, Tarifa w Kadyksie jest wybierana przez surferów z całej Europy, a do Sierra de las Villas w Jaen jeździ się, żeby spróbować raftingu.

Więcej niż Kursy hiszpańskiego

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.