Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Academia Málaga Plus

Certyfikat Instytutu Cervantesa

http://www.malagaplus.com

(+34) 952 299 330

Pasaje Antonio Barceló Madueño 5 29017 Málaga
Mapa Google

Należąca do grupy Sprachcaffe, szkoła została ufundowana w 1989 roku i od tego czasu zdobywa popularność i zaufanie na rynku. Dziś w jej kursach bierze udział ponad 750 uczniów rocznie z różnych stron świata.

Placówka znajduje się w  Pedregalejo, malowniczej dzielnicy Malagi, 15 minut od plaży i 10 minut od centrum miasta, które oferuje wiele atrakcji.  

Malaga Plus jest szkołą posiadającą akredytację Instytutu Cervantesa, co daje gwarancję jakości nauczania. Zajęcia odbywają się w małych grupach dzięki czemu przyswajanie nowej wiedzy następuje szybciej i jest przyjemniejsze.

Szkoła oferuje kursy dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych, w tym także kursy hiszpańskiego dla biznesu i kursy przygotowujące do nauczania języka skierowane do nauczycieli. Kursy organizowane są na różnych poziomach oraz na różnym stopniu intensywności.

Placówka oferuje cztery typy zakwaterowania: mieszkanie (wraz ze współlokatorami), mieszkanie indywidualne typu studio, zakwaterowanie u hiszpańskiej rodziny oraz akademik.

Szkoła organizuje program zajęć i wycieczek w ciągu całego roku tak, aby uczniowie mogli w pełni wykorzystać swój pobyt w Maladze. Do ulubionych zajęć dodatkowych należy zwiedzanie Muzeum Picassa i Centre Pompidou, ale również uprawianie sportów wodnych takich jak surfing czy kajaki oraz wycieczki weekendowe do pobliskich miast – Granady lub Cordoby. Szkoła oferuje również kursy on-line.

 

Opinie kursantów o szkole:

  • „Mam na imię Ga Young Kim i studiuje w Maladze. Hiszpańskiego uczę się od 3 miesięcy i będę przez kolejne 7 miesięcy. Łącznie w szkole w Maladze będę więc 10 miesięcy. Lektorzy w szkole mają ponad 20 letnie doświadczenie w nauczaniu i dzięki temu osobom z zagranicy jest dużo łatwiej opanować hiszpański. W lato w szkole jest dużo więcej kursantów niż zimą. Zajęcia są prowadzone w bardzo rodzinnej atmosferze, a lektorzy wiedzą jak dostosować poziom do poziomu studentów. Dużą różnicą w porównaniu z innymi szkołami jest to, że do każdego poziomu zaawansowania używamy innej książki.

Rozmowy są jednak głównym elementem zajęć. Chociaż są osoby, które myślą, że w Maladze nie da się nauczyć języka  to moim zdaniem to nieprawda.  W szkole nauczyciele mają bardzo dobre metody nauki. Andaluzyjski dialekt nie jest odmienny od innych dialektów w Hiszpanii.

Malaga nie jest bardzo dużym miastem, a ludzie są bardzo uprzejmi. Pogoda jest także fantastyczna.  Dlatego też rekomenduje Malagę jako miejsce do nauki języka. I nigdy tu nie pada!”

  • ” Gdzie lepiej nauczysz się hiszpańskiego? Musisz uczyć się języka będąc w jego ciągłym otoczeniu stąd jeśli jesteś w Hiszpanii to nie ma lepszego miejsca niż Málaga. Miasto ma najlepszą pogodę w Europie a kuchnia lokalna jest niesamowita.

Pracownicy szkoły, która jest relatywnie mała są wyjątkowo mili i pomocni.  Atmosfera do nauki języka hiszpańskiego jest więc świetna. Np. dużo śmiechu zawsze jest z nauczycielką Lucia. Antonio (dyrektor szkoły) także jest bardzo sympatyczny.  Reasumując: In other words, a perfect school!”  ~ Bart Van Zundert 

Koniecznie zapoznajcie się z dodatkowymi materiałami przygotowanymi przez szkołę!

Powiązane hasła: Malaga, A1, A2, B1, B2, C1, C2, kurs intensywny, kurs on-line, hiszpański biznesowy

Rodzaje kursów

  • kursy on-line / cursos on-line
  • intensywny / curso intensivo
  • standardowy / curso estándar
  • hiszpański biznesowy / español para negocios

Inne atrakcje

- ciekawy program wycieczek

- szkoła 15 minut od plaży

- zajęcia sportowe

 

Galeria

Academia Málaga Plus
Malaga

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.