Hiszpański w Andaluzji to więcej niż nauka. To odpoczynek!

ChéngZi Institute

https://www.chengzistudy.com/

+34 954 225 102

Calle Albareda 8, 2º, 41001 Sevilla
Mapa Google

ChéngZi Institute to szkoła z Sewilli, która promuje nie tylko naukę języka hiszpańskiego, ale też poznawanie hiszpańskiej kultury. Uczniowie z różnych stron świata korzystają z programów, które zapewniają im dogłębne poznanie lokalnego stylu życia. Zespół kierujący placówką ma 35 lat doświadczenia w nauczaniu i zarządzaniu szkołą językową. Kadra prowadząca zajęcia jest wysoce wykwalifikowana, z doświadczeniem w nauczaniu języka hiszpańskiego obcokrajowców. Szkoła oferuje kursy na wszystkich poziomach, od A1 do C2, w małych 7-10 osobowych grupach. Zajęcia odbywają się w siedzibie ChéngZi, znajdującej się w typowym sewilskim budynku położonym w historycznym centrum miasta, blisko Ratusza i Katedry oraz na Uniwersytecie w Sewilli. Dodatkowo szkoła posiada swoich przedstawicieli za granicą.

 

 

Zajęcia prowadzone są w 7-10 osobowych grupach, duży nacisk kładziony jest na komunikację oraz interaktywne metody nauczania. Szkoła skupia się na pełnym zanurzeniu swoich uczniów w hiszpańskiej kulturze, życiu społecznym, artystycznym czy sportowym oraz na kontakcie z rodowitymi Hiszpanami. W jej ofercie znajdują się m.in. kursy przygotowujące do egzaminów DELE i SIELE, zajęcia dla studentów hiszpańskich uniwersytetów czy kursy „szyte na miarę”, dostosowane do potrzeb danej grupy. Wszystkie programy nauczania obejmują również zwiedzanie Sewilli z przewodnikiem. Dodatkowo szkoła pomaga w zorganizowaniu wycieczek m.in. do Granady, Madrytu, Portugalii czy Maroka.

 

Uczniowie mogą korzystać również z bogatej gamy innych zajęć dodatkowych. Szkoła oferuje też wsparcie w uzyskaniu wizy (w przypadku uczniów spoza UE) oraz organizacji wyjazdu, zakwaterowania u rodzin hiszpańskich, w akademikach lub współdzielonych mieszkaniach. Personel ChéngZi opiekuje się uczniami 24 godziny na dobę, dzięki czemu mogą oni liczyć na wsparcie w razie nagłych wypadków czy problemów zdrowotnych.

Szkoła oferuje również kursy on-line na wszystkich poziomach, od A1 do C1, które prowadzone są przez kadrę wyspecjalizowaną w tego typu zajęciach oraz dysponującą innowacyjną metodologią. Prowadzone są one w formie zajęć indywidualnych lub w małych grupach. Każda lekcja trwa 60 minut.  Uczniowie mogą przygotować się do egzaminów (DELE, SIELE) lub do studiowania na jednym z hiszpańskich uniwersytetów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoły, którą można znaleźć TUTAJ oraz do odwiedzenia jej profili w mediach społecznościowych:

 

https://www.facebook.com/chengzistudy

https://www.instagram.com/chengzistudy/

 

Powiązane hasła: Sewilla, A1, A2, B1, B2, C1, C2, kurs on-line, kursy intensywne, SIELE

Rodzaje kursów

  • Kursy on-line / Cursos on-line
  • Kursy intensywne / Cursos intensivos
  • Program Uniwersytecki / Programa Universitario
  • Kursy dostosowane do potrzeb grupy /Programas a medida para grupos
  • Przygotowanie do egzaminów DELE / Preparación para DELE
  • Przygotwanie do egzaminów SIELE /Preparación para SIELE

Inne atrakcje

  • Wycieczki do innych miast
  • Zwiedzanie Sewilli

Galeria

ChéngZi Institute
Sewilla

Promocja

Most Triany....naprawdę wyjątkowy? Poznajcie jego historię dzięki szkole ChengZi!
Jak się okazuje, przez Most Triany przemieszczają się miliony turystów, wśród…
11 miesiące temu
Most Triany....naprawdę wyjątkowy? Poznajcie jego historię dzięki szkole ChengZi!

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.