Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

ChéngZi Institute

https://www.chengzistudy.com/

+34 954 225 102

Calle Albareda 8, 2º, 41001 Sevilla
Mapa Google

ChéngZi Institute to szkoła z Sewilli, która promuje nie tylko naukę języka hiszpańskiego, ale też poznawanie hiszpańskiej kultury. Uczniowie z różnych stron świata korzystają z programów, które zapewniają im dogłębne poznanie lokalnego stylu życia. Zespół kierujący placówką ma 35 lat doświadczenia w nauczaniu i zarządzaniu szkołą językową. Kadra prowadząca zajęcia jest wysoce wykwalifikowana, z doświadczeniem w nauczaniu języka hiszpańskiego obcokrajowców. Szkoła oferuje kursy na wszystkich poziomach, od A1 do C2, w małych 7-10 osobowych grupach. Zajęcia odbywają się w siedzibie ChéngZi, znajdującej się w typowym sewilskim budynku położonym w historycznym centrum miasta, blisko Ratusza i Katedry oraz na Uniwersytecie w Sewilli. Dodatkowo szkoła posiada swoich przedstawicieli za granicą.

 

 

Zajęcia prowadzone są w 7-10 osobowych grupach, duży nacisk kładziony jest na komunikację oraz interaktywne metody nauczania. Szkoła skupia się na pełnym zanurzeniu swoich uczniów w hiszpańskiej kulturze, życiu społecznym, artystycznym czy sportowym oraz na kontakcie z rodowitymi Hiszpanami. W jej ofercie znajdują się m.in. kursy przygotowujące do egzaminów DELE i SIELE, zajęcia dla studentów hiszpańskich uniwersytetów czy kursy „szyte na miarę”, dostosowane do potrzeb danej grupy. Wszystkie programy nauczania obejmują również zwiedzanie Sewilli z przewodnikiem. Dodatkowo szkoła pomaga w zorganizowaniu wycieczek m.in. do Granady, Madrytu, Portugalii czy Maroka.

 

Uczniowie mogą korzystać również z bogatej gamy innych zajęć dodatkowych. Szkoła oferuje też wsparcie w uzyskaniu wizy (w przypadku uczniów spoza UE) oraz organizacji wyjazdu, zakwaterowania u rodzin hiszpańskich, w akademikach lub współdzielonych mieszkaniach. Personel ChéngZi opiekuje się uczniami 24 godziny na dobę, dzięki czemu mogą oni liczyć na wsparcie w razie nagłych wypadków czy problemów zdrowotnych.

Szkoła oferuje również kursy on-line na wszystkich poziomach, od A1 do C1, które prowadzone są przez kadrę wyspecjalizowaną w tego typu zajęciach oraz dysponującą innowacyjną metodologią. Prowadzone są one w formie zajęć indywidualnych lub w małych grupach. Każda lekcja trwa 60 minut.  Uczniowie mogą przygotować się do egzaminów (DELE, SIELE) lub do studiowania na jednym z hiszpańskich uniwersytetów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoły, którą można znaleźć TUTAJ oraz do odwiedzenia jej profili w mediach społecznościowych:

 

https://www.facebook.com/chengzistudy

https://www.instagram.com/chengzistudy/

 

Powiązane hasła: Sewilla, A1, A2, B1, B2, C1, C2, kurs on-line, kursy intensywne, SIELE

Rodzaje kursów

  • Kursy on-line / Cursos on-line
  • Kursy intensywne / Cursos intensivos
  • Program Uniwersytecki / Programa Universitario
  • Kursy dostosowane do potrzeb grupy /Programas a medida para grupos
  • Przygotowanie do egzaminów DELE / Preparación para DELE
  • Przygotwanie do egzaminów SIELE /Preparación para SIELE

Inne atrakcje

  • Wycieczki do innych miast
  • Zwiedzanie Sewilli

Galeria

ChéngZi Institute
Sewilla

Promocja

Most Triany....naprawdę wyjątkowy? Poznajcie jego historię dzięki szkole ChengZi!
Jak się okazuje, przez Most Triany przemieszczają się miliony turystów, wśród…
3 lata temu
Most Triany....naprawdę wyjątkowy? Poznajcie jego historię dzięki szkole ChengZi!

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.