Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

K2 Cadiz

Certyfikat Instytutu Cervantesa

http://www.k2internacional.com

+34 956 212 646

Plaza Mentidero 19, 11003 Kadyks
Mapa Google

 „K2 Cadiz, gdzie słowa stają się wspomnieniami”

K2 Cadiz jest szkołą języka hiszpańskiego położoną przy jednym z najbardziej charakterystycznych  placów w centrum miasta Kadyks.  Od 2001 roku organizuje akredytowane przez Instytut Cervantesa programy „zanurzenia językowego dla dorosłych i młodzieży, oferując tym samym najwyższą jakość usług. Kursy szkoły K2 Cadiz zostały zatwierdzone również przez rządy Szwecji (CSN) i Niemiec (Bildungsurlaub). Szkoła posiada również certyfikat „ESCUELA ELE SEGURA ante el COVID-19”, który potwierdza, że spełnia ona wymogi bezpieczeństwa, mające na celu ochronę personelu i uczniów przed zarażeniem wirusem COVID-19.

K2 Cadiz jest jedyną szkołą języka hiszpańskiego położoną w samym centrum Kadyksu. Mieści się w starannie udekorowanym i  odrestaurowanym XIX-wiecznym budynku. Szkoła wyposażona jest w nowoczesne urządzenia: do dyspozycji uczniów są wygodne, jasne sale z telewizorami, darmowe Wi-Fi, sala komputerowa, a także sala z projektorem i parkietem do tańca.

W szkole znajduje się również piękna kuchnia, w której prowadzone są słynne już lekcje gotowania, biblioteka z materiałami do samodzielnej nauki oraz taras, stanowiący świetne miejsce do prowadzenia pogawędek z przyjaciółmi oraz do organizowania szkolnych imprez. W każdej chwili będziesz się mógł także zwrócić o pomoc do załogi szkoły.

Szkoła oferuje szeroki wachlarz kursów stacjonarnych i internetowych dostosowanych do potrzeb  każdego ucznia i w przystępnych cenach. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić Ci naukę i sprawić, że będziesz mówił po hiszpańsku już od pierwszych zajęć.  Małe sale oraz spersonalizowane podejście wysoko wykwalifikowanych hiszpańskich nauczycieli sprawią, że nauczysz się języka w najlepszej atmosferze. Możesz bezpośrednio w szkole podejść również do egzaminów DELE lub CCSE– jest ona oficjalnym centrum egzaminacyjnym. W ofercie znajdują się również kursy on-line.

Aby zapewnić Ci stałe możliwości porozumiewania się po hiszpańsku i jak najlepiej wykorzystać Twój pobyt, kursy są połączone z różnorodnymi aktywnościami sportowymi, kulturalnymi i towarzyskimi. Wszystko to sprawi, że zakochasz się w hiszpańskiej kulturze i dowiesz się więcej o andaluzyjskim stylu życia.

Załoga szkoły K2 Cadiz z chęcią pomoże Ci zorganizować Twoją podróż, włączając w to zakwaterowanie, odbiór z lotniska i pomoc w zdobyciu wizy (jeśli jej potrzebujesz). Jeśli nie chcesz zawracać sobie tymi rzeczami głowy – K2 Cadiz zajmie się wszystkim!

Powinieneś przyjechać nie tylko po to, aby nauczyć się hiszpańskiego, ale również po to, aby spojrzeć na Hiszpanię w inny sposób. To prezent dla samego siebie, a zarazem przyjemne i niezapomniane na całe życie doświadczenie edukacyjne.

K2 Cadiz jedyna szkoła w Kadyksie, która oferuje to wszystko, i o wiele więcej!

 

Cennik 2020

 

 

Powiązane hasła: Kadyks, A1, A2, B1, B2, C1, C2, zajęcia indywidualne, kurs dla nauczycieli, kurs intensywny, kultura, literatura, historia, kurs intensywny, hiszpański biznesowy

Rodzaje kursów

 • kursy on-line / cursos on-line
 • Kurs standardowy (20h zajęć/tydzień) / Curso estándar (20 clases por semana)
 • Kurs intensywny (25h zajęć/tydzień) / Curso intensivo (25 clases por semana)
 • Kurs semestralny/roczny (25/30h zajęć/tydzień) / Curso de larga duración (todos los niveles: 25/30 clases por semana)
 • Kursy trwające semestr/rok akademicki (25h zajęć/tydzień) / Semestres/años académicos (25 clases por semana)
 • años académicos (25 clases por semana)
 • Przygotowanie do egzaminów DELE (25h zajęć/tydzień) / Curso de preparación DELE (25 clases por semana)
 • Kursy podczas Karnawału i Wielkiej Nocy (20h zajęć/tydzień + zajęcia z kultury Hiszpanii) / Cursos en Carnaval y Semana Santa (20 clases de lengua + de cultura)
 • Zajęcia indywidualne i w parach (poziomy A1-C2) / Clases privadas (1:1) y Semiprivadas (1:2) (todos los niveles A1-C2)
 • Hiszpański i turystyka (20h zajęć/tydzień hiszpańskiego + 10h turystyki; poziomy B1-C2) / Español y turismo (20 clases de español + 10 de turismo por semana)
 • Hiszpański i biznes (20h zajęć/tydzień hiszpańskiego + 10h biznesu) / Español y negocios (20 clases de español + 10 de negocios por semana)
 • Kurs dla nauczyciel i hiszpańskiego (30h zajęć/tydzień + praktyki) / Cursos para profesores ELE (30 clases por semana + prácticas)
 • Hiszpański dla osób po 50. Roku życia (poziomy A1-C2) / Cursos de español 50+ (todos los niveles: A1-C2)
 • Wyjazdy naukowe dla grup / Viajes de estudios para grupos
 • Kurs ze zmianą miasta / Cursos de español con combinación de ciudades
 • Kurs COMBI 25 + 5 (25 zajęć w grupie + 5 zajęć indywidualnych / El curso COMBI 25 + 5 (25 clases de español general en grupo con 5 clases privadas)

Inne atrakcje

 • bezpłatny dostęp do WiFi
 • dostęp do biblioteki, wideoteki i fonoteki
 • taras
 • atrakcje kulturalne i sportowe

Galeria

Kadyks

Promocja

Promocja na kursy w szkole K2 Internacional
  Szkoła K2 Internacional przygotowała bardzo ciekawą promocję: przy zapisie na…
3 lata temu
Promocja na kursy w szkole K2 Internacional

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.