Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Promocja na kursy w szkole K2 Internacional

 

Szkoła K2 Internacional przygotowała bardzo ciekawą promocję: przy zapisie na kurs, który odbędzie się w lipcu lub sierpniu, przez cały czerwiec będziecie mogli korzystać z darmowych materiałów i lekcji on-line! Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do odwiedzenia strony https://mailchi.mp/69b6d11c8964/exclusive-for-our-agents-2662142. 

 

 

 

Więcej informacji o szkole K2 Cadiz

Plaże Kadyksu skusiły nie tylko niejednego surfera, ale nawet Jamesa Bonda – to tu rozegrała się scena z wyłaniającą się z wody Halle Berry. Od najdalej na południe wysuniętej Tarify do wybrzeża północnej Afryki jest tylko 14 kilometrów, niedaleko przebiega też granica z terytorium brytyjskim, Gibraltarem.

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.