Hiszpański w Andaluzji to więcej niż nauka. To odpoczynek!

kursy dla dzieci

W naszym katalogu znajdą Państwo oferty ponad 70 szkół języka hiszpańskiego z regionu Andaluzji.  Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Niektóre ze szkół znajdują się centrum miasta, inne nad morzem, przy plaży. Dostępne są kursy na poziomach od A1 do C2. Wybierać można też spośród kursów standardowych i specjalistycznych (np. język prawniczy, medyczny, biznesowy). Naukę warto też połączyć z hobby np. flamenco, gotowaniem, literaturą, jazdą konną czy windsurfingiem. 

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.