Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Letnie kursy języka hiszpańskiego w Andaluzji 2022

Dla wszystkich, którzy jeszcze poszukują możliwości wakacyjnego wyjazdu na kurs językowy do Hiszpanii, gorąco zapraszamy do Andaluzji.

 

Poniższe szkoły języka hiszpańskiego dysponują jeszcze wolnymi miejscami na kursy w „wakacje 2022”. Oferta jest zróżnicowana i każdy znajdzie coś dla siebie. Kursy są organizowane w Grenadzie, Sewilli, Kadyksie i Maladze.

 

INMSOL w Grenadzie

– intensywny kurs hiszpańskiego (szkoła oferuje zniżki dla kursów powyżej dwóch tygodni!),

– kontakt:  info@inmsol.com 

 

CLIC INTERNATIONAL HOUSE w Sewilli, Maladze i Kadyksie

– kurs dla dorosłych w Sewilli; kontakt: international@clic.es 

– kurs dla dorosłych i nastolatków w Kadyksie; kontakt: marina@clic.es

–  kurs dla dorosłych w Maladze; kontakt: malaga@clic.es

 

SPANISH INSTITUTE FOR GLOBAL EDUCATION

– kurs od 2 lipca, połączony z bogatym programem wydarzeń kulturalnych; zakwaterowanie u hiszpańskiej rodziny;

– kontakt: info@spanishinstitute.net

 

CENTRO SUPERIOR DE LENGUAS MODERNAS w Kadyksie i Sewilli

– trzytygodniowe intensywne kursy hiszpańskiego na wszystkich poziomach (od A1 do C2), połączone z bogatą ofertą kulturalną: warsztaty gastronomiczne, taneczne, wycieczki rowerowe i spływy kajakowe (Sewilla) lub zajęcia z surfingu, sporty plażowe i wieczór tapas (Kadyks);

– kontakt: studyabroad@centromundolengua.com

 

DEBLA w Maladze

– intensywny kurs hiszpańskiego, 4 godziny zajęć dziennie, nauka w wielokulturowym i dynamicznym środowisku wśród studentów z całego świata

– kontakt: info@debla.com

 

 

Gorąco zachęcamy do nawiązania kontaktu z ww. szkołami w Andaluzji, aby mogły przedstawić Państwu swoje najlepsze oferty. Dodatkowe informacje na temat kursów języka hiszpańskiego w Andaluzji znajdziecie Państwo w zakładce „Katalog szkół”.

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.