Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

Huelva

W historii świata zasłynęła jako miejsce, z którego wyruszyła pierwsza wyprawa Kolumba. Dziś przyciąga turystów ciągnącymi się kilometrami plażami, dziką naturą Parku Narodowego Doñana i najlepszą szynką iberyjską.

hiszpański w podróży

O roli prowincji w odkryciu Nowego Świata przypomina umieszczony na nabrzeżu Huelvy wielki pomnik Krzysztofa Kolumba. Klasztor De La Rábida w Palos de la Frontera, interesujący ze względu na mieszankę architektoniczną gotyku ze stylem mudejar, odwiedzany jest jako ten, w którym Kolumb spędził ostatnią noc przed wyprawą.
hiszpański w podróży

hiszpański w ruchu

Na wybrzeżu atlantyckim Huelvy amatorzy wszystkich sportów wodnych znajdą cos dla siebie. Prowincja ma też bogatą ofertę turystyki konnej, pieszej i rowerowej.
hiszpański w ruchu

hiszpański w naturze

Skarbem Huelvy jest Park Narodowy Doñana, z jego ruchomymi wydmami, dzikimi plażami o białym piasku i dziesiątkami gatunków zwierząt, wśród których są także te zagrożone wyginięciem. W północnej części rozciąga się łańcuch górski Sierra Morena, lokalnie nazywany Sierra de Aracena.
hiszpański w naturze

hiszpański w kuchni

Prowincja Huelva słynie przede wszystkim z produkcji tradycyjnej szynki iberyjskiej. Typowe dla jej kuchni są też potrawy z grzybów, ryb i owoców morza, na przykład kalmary z bobem. Na deser w Huelvie - koniecznie truskawki, ze śmietaną lub miodem.
hiszpański w kuchni

hiszpański w kulturze

W 50 dni po Wielkiej Nocy w Rocío zaczyna się najsłynniejsza z tradycyjnych pielgrzymek Romería: Nuestra Señora del Rocío. To bardzo barwne święto pełne radości z wiosny i darów ziemi.
hiszpański w kulturze

Galeria

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.