Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

hiszpański + kultura historia, literatura

Ucz się języka hiszpańskiego od rodowitych Hiszpanów!

Zapraszamy na kursy ogólne, certyfikacyjne, biznesowe, konwersacje. Można wybierać też spośród kursów standardowych i specjalistycznych (np. język prawniczy, medyczny, biznesowy) na poziomach od A1 do C2. Niektóre ze szkół znajdują się centrum miast (Malaga, Sewilla, Cordoba, Granada), inne nad morzem, przy plaży.

Naukę warto też połączyć z Twoim ulubionym hobby np. flamenco, salsą, gotowaniem, tenisem, nurkowaniem, jazdą konną czy windsurfingiem.

Możesz skontaktować się bezpośrednio z wybraną szkołą lub też użyć naszego formularza. Wypełnij ten formularz, a my znajdziemy kurs najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.