Zapraszamy na kursy hiszpańskiego do pełnej słońca i magicznych miejsc Andaluzji!

kursy on-line

Kursy on-line umożliwiają naukę na odległość, bez konieczności wyjazdu do Hiszpanii. Na zajęciach wykorzystywane są rozmaite platformy i narzędzia, które czynią tę formę nauki bardzo atrakcyjną. Poniżej znajdziesz ofertę 46 szkół języka hiszpańskiego, które oferują tego typu kursy. Zaproś Andaluzję do swojego domu i naucz się języka hiszpańskiego od rodowitych Hiszpanów! Kursy ogólne, certyfikacyjne, biznesowe, konwersacje. Możesz skontaktować się bezpośrednio z wybraną szkołą lub też użyć naszego formularza. Wypełnij ten formularz, a my znajdziemy kurs najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Misja HiszpanskiwAndaluzji.pl

HiszpanskiwAdaluzji.pl to portal informacyjny, o niekomercyjnym charakterze.

Naszą misją jest bezpłatne przekazanie informacji, dzięki której zaplanujesz wymarzone wakacje z hiszpańskim. Znajdziesz tu propozycję kursów od 70 szkół z Regionu Andaluzji, wraz z bezpośrednim kontaktem do szkół. Extenda - Agencja Promocji Regionu Andaluzji, została powołana przez Rząd Autonomiczny regionu. Jesteśmy jednym z kilkudziesięciu rozrzuconych po świecie zespołów, które łączą swoją pracę z prawdziwą pasją.

Chcemy, żeby HiszpanskiwAndaluzji.pl pomógł każdemu szybko poznać ofertę poszczególnych szkół językowych Andaluzji, jak i atrakcje każdej z lokalizacji.